CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

Oczyszczanie dachów
ODŚNIEŻANIE DACHÓW
21 grudnia, 2015
SPRZĄTANIE TERENÓW ZIELONYCH
21 grudnia, 2015

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

Czyszczenie kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej

Nawierzchnia z kostki brukowej jest atrakcyjnym wykończeniem każdej posesji. Obecnie kostka brukowa znajduje zastosowanie praktycznie wszędzie – w ogrodach, na ulicach i na parkingach. Jednak ze względu na swoją strukturę jest podatna na zabrudzenia. Czyszczenie kostki brukowej to czynność, którą zaleca się wykonywać przynajmniej raz do roku, aby zwiększyć trwałość powierzchni. Nasza firma sprzątająca doskonale wie jak zadbać o nawierzchnię z kostki brukowej i przedłużyć jej atrakcyjny wygląd.

Czyszczenie kostki brukowej wymaga użycia profesjonalnych myjek ciśnieniowych, które doskonale usuwają wszelkie zabrudzenia, zanieczyszczenia, chwasty, mech a także grzyby i pleśń, nawet z najtrudniej dostępnych powierzchni. Dodatkowo korzystamy z specjalistycznych środków czyszczących, które konserwują nawierzchnię , pozostawiając ją nieskazitelnie czystą na dłużej.

Po wyczyszczeniu ciśnieniowym, na powierzchnię z kostki brukowej nakładamy specjalne impregnaty, które przedłużają trwałość oraz czysty wygląd nawierzchni. Nasza firma sprzątająca dobrze wie, jak sprawić byś nie mógł oderwać oczu od swojej nawierzchni.

Cena czyszczenia kostki brukowej uzależniona jest od wielu czynników. Na ostateczną wycenę usługi ma wpływ wielkość zabrudzenia i metraż nawierzchni. Po za tym możemy Wam zaproponować naprawdę atrakcyjną cenę, przy wysokiej jakości naszych usług, które świadczymy w Toruniu i w okolicznych miejscowościach.

Czyszczenie nawierzchni z kostki betonowej to jedna z czynności, która wymaga użycia specjalistycznych narzędzi i preparatów chemicznych, których większość z nas nie posiada w garażu. Dlatego też warto wynająć naszą ekipę sprzątającą i zdać się na nasze umiejętności. Sprawimy, że będziesz zadowolony.

Oto nasz cennik – Poznaj ceny czyszczenia kostki brukowej.