MYCIE OKIEN

Sprzątanie powierzchni handlowych i magazynowych Toruń Bydgoszcz Usługi porządkowe firma sprzatająca
SPRZĄTANIE OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I HANDLOWYCH
21 grudnia, 2015
Sprzątanie klatek schodowych biur i lokali usługowych profesjonalny serwis sprzątający konserwacja powierzchni płaskich Toruń
SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH
27 grudnia, 2015

MYCIE OKIEN

Mycie okien

Mycie okien

Patrząc na świat przez czyste i lśniące okna, wszystko wydaje się nam piękniejsze. Ponadto niezabrudzone szyby lepiej przepuszczają naturalne światło do naszych domów, przez co możemy uniknąć szkodliwego dla naszego zdrowia sztucznego światła. Mycie okien to nie łatwe zadanie, choć My mamy na to sprawdzone sposoby.

Nasza firma sprzątająca pragnie zaoferować Ci profesjonalne mycie okien jak i innych powierzchni szklanych. Umyjemy Twoje okna zarówno w domu jednorodzinnym, jak i w bloku wielorodzinnym. Zadbamy nie tylko o wygląd okien, ale także o czystość parapetów, okiennic, ram okiennych i dekoracji okiennych. Na specjalne życzenie Klientów jesteśmy w stanie wyprać firany, zasłony lub inne dodatki okienne, przywracając tkaninom kolor, miękkość i ładny zapach.  Możemy Ci zagwarantować:

  • dokładne umycie okien z obu stron;
  • umycie szyby, jak i ram i parapetów;
  • precyzyjne usunięcie nalepek z szklanych powierzchni;
  • wypolerowanie okien.

Mycie okien wymaga użycia jedynie bezpiecznych i sprawdzonych środków, które na dłużej chronią ich powierzchnię przed zabrudzeniami i nie pozostawiają smug. Mamy sprawdzone sposoby na to aby przywrócić dawny blask każdemu oknu i wpuścić naturalne światło do Twojego domu.

Zanim przystąpimy do usługi mycia okien, poprosimy Cię o określenie ich liczby i wymiaru. Na wysokość wynagrodzenia może mieć także wpływ wielkość zabrudzeń, jak i indywidualne życzenia Klientów. Cennik mycia okien ustalany jest indywidualnie, w zależności od powierzchni okien i dostępu do nich.

Nasza firma sprzątająca wyczyści Twoje okna w mig w Toruniu i okolicach! Jesteśmy doświadczeni i skuteczni! Polecamy się na przyszłość!

Oto nasz cennik – Poznaj ceny mycia okien.