ODŚNIEŻANIE DACHÓW

ODŚNIEŻANIE PARKINGÓW
21 grudnia, 2015
Czyszczenie kostki brukowej
CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ
21 grudnia, 2015

ODŚNIEŻANIE DACHÓW

Oczyszczanie dachów

Oczyszczanie dachów

Mimo, że od kilku lat jesteśmy świadkami istotnych zmian klimatycznych, zima w Polsce wciąż dostarcza nam obfite opady śniegu. Śnieg, sprawiający tak dużą przyjemność, jest także istotnym zagrożeniem, nie tylko dla ruchu drogowego, ale także dla stanu budynków. Zalegające na dachach masy śniegu mogą ważyć nawet kilkaset kilogramów, co stanowi duże obciążenie dla konstrukcji. Dlatego też ważne jest odśnieżanie dachów w sezonie zimowym.

Usuwanie śniegu z dachów wiąże się także z ryzykiem wypadku, dlatego lepiej jest oddać tą czynność w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Nasza firma sprzątająca zatrudnia wyszkolonych pracowników, którzy zadbają o skuteczne i co najważniejsze, bezpieczne odśnieżenie dachu. Posiadają oni niezbędne kwalifikacje, pozwalające im pracować na wysokościach, a także profesjonalny sprzęt, dzięki któremu prace sprzątające przebiegną sprawnie.

Bieżące odśnieżanie dachów pomaga zmniejszyć obciążenie konstrukcji budynku i minimalizuje ryzyko zawalenia się jego struktury. Ta czynność jest szczególnie ważna w miejscach użyteczności publicznej, w których codziennie przebywa wiele osób. Warto także zadbać o odśnieżanie dachu w swoim domu, aby nie narazić się na ewentualne niebezpieczeństwo spowodowane dużą masą śniegu zalegającego na posesji.

Jeśli chcesz usunąć zalegający na Twoim dachu śnieg, zadzwoń do nas. Działamy na terenie Torunia i w okolicy. Oczyszczanie dachów to nasza specjalność. My się po prostu zimy nie boimy!

Oto nasz cennik – Poznaj ceny odśnieżania dachów.