ODŚNIEŻANIE PARKINGÓW

Osiedla i wspólnoty
SPRZĄTANIE OSIEDLI I WSPÓLNOT
21 grudnia, 2015
Oczyszczanie dachów
ODŚNIEŻANIE DACHÓW
21 grudnia, 2015

ODŚNIEŻANIE PARKINGÓW

Zima to najmniej lubiana przez kierowców pora roku. Podczas gdy dzieci radośnie bawią się w śniegu, kierowcy narzekają na jego nadmiar, a spółdzielnie mieszkaniowe martwią się o odśnieżanie parkingów. Śliska nawierzchnia dróg przyczynia się do wielu wypadków, a zalegający na parkingach śnieg może mieć negatywny wpływ na stan części mechanicznych pojazdów.

Dlatego też nasza firma sprzątająca chce zaoferować Tobie profesjonalne odśnieżanie parkingów i wewnętrznych dróg osiedlowych, aby zapewnić Ci większy komfort jazdy i parkowania samochodu. Zadbamy o to aby śnieg nie zalegał zbyt długo na parkingu. Zabezpieczymy także powierzchnię parkingu przez zlodowaceniem.

Przyjmujemy do wykonania zlecenia indywidualne, jak i stałe. Odśnieżanie parkingów polega na usuwaniu śniegu i zakonserwowaniu powierzchni specjalną mieszanką chemiczną, która działa antypoślizgowo. Oferujemy odśnieżanie ręczne i mechaniczne, w zależności od wymiarów powierzchni. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, taki jak koparki i odśnieżarki, które pozwolą nam na sprawne wykonanie zlecenia.

Już dziś możesz zapewnić sobie i swoim najbliższym bezpieczeństwo. Zadzwoń do nas i zamów usługę odśnieżania parkingów na terenie Torunia i okolic. Zamienimy Twój parking w miejsce bezpieczne i przyjazne samochodom.

Oto nasz cennik – Poznaj ceny odśnieżania parkingów.