SPRZĄTANIE OSIEDLI I WSPÓLNOT

Sprzątanie biur firma sprzątająca usługi porządkowe dla firm
SPRZĄTANIE BIUR
Grudzień 21, 2015
ODŚNIEŻANIE PARKINGÓW
Grudzień 21, 2015

SPRZĄTANIE OSIEDLI I WSPÓLNOT

Osiedla i wspólnoty

Osiedla i wspólnoty

Dziś każdy chce mieszkać w ładnym i czystym otoczeniu. Co raz częściej spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe decydują się na zatrudnienie profesjonalnej firmy sprzątającej, która zadba o atrakcyjny wygląd osiedla i wspólnoty. My możemy być Twoją firmą!

Sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych polega na cyklicznym utrzymywaniu czystości na powierzonym nam terenie. Zanim nasza firma sprzątająca rozpocznie prace pielęgnacyjne , zawsze ustalamy z naszym klientem częstotliwość sprzątania i zakres obowiązków. Potrafimy się w pełni dopasować do potrzeb i wymagań każdego Klienta.

Sprzątanie osiedli i wspólnot mieszkaniowych obejmuje:

  • sprzątanie terenów zewnętrznych (w tym: czyszczenie/odśnieżanie parkingów i chodników, mycie hali garażowej, usuwanie zanieczyszczeń z terenów zielonych i placów zabaw, opróżnianie koszy na śmieci i czyszczenie altan śmietnikowych
  • sprzątanie klatek schodowych (w tym: odkurzanie i mycie podłóg, mycie drzwi, poręczy, skrzynek na listy, okien, parapetów, lamp i grzejników);
  • pielęgnację terenów zielonych (w tym: koszenie trawników, podlewanie i nawożenie roślin, przycinanie krzewów, grabienie liści i zabezpieczanie roślin na zimę).

Nasza firma sprzątająca gwarantuje satysfakcję i pełen profesjonalizm. Z nami osiedla i wspólnoty staną się miejscem przyjaznym dla każdego. Oferujemy profesjonalne usługi porządkowe na terenie Torunia i okolic. Przekonaj się sam i zadzwoń!

Oto nasz cennik – Poznaj ceny sprzątania osiedli i wspólnot.