SPRZĄTANIE OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I HANDLOWYCH

Sprzątanie po imprezach
SPRZĄTANIE PO IMPREZACH
21 grudnia, 2015
Mycie okien
MYCIE OKIEN
21 grudnia, 2015

SPRZĄTANIE OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH I HANDLOWYCH

Sprzątanie powierzchni handlowych i magazynowych Toruń Bydgoszcz Usługi porządkowe firma sprzatająca

Sprzątanie powierzchni handlowych i magazynowych Toruń Bydgoszcz Usługi porządkowe firma sprzatająca

Nasza firma sprzątająca oferuje profesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowych i handlowych gdzie, ze względu na liczbę osób i mnogość procesów technologicznych, nie trudno jest o zabrudzenie powierzchni. Możemy Wam zaproponować jednorazową usługę sprzątającą, jak i cykliczne sprzątanie w umówionych wcześniej terminach.

Podczas sprzątania obiektów handlowych i przemysłowych korzystamy z profesjonalnego sprzętu czyszczącego  i używamy wysokiej jakości środków czyszczących, które usuwają nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Posiadamy profesjonalne szorowarki jednotarczowe, myjki wysokociśnieniowe i precyzyjne odkurzacze przemysłowe. Nasi wyszkoleni pracownicy zadbają nie tylko o czystość, ale także o bezpieczeństwo innych osób, które korzystają z obiektu.

Usługa sprzątania hal przemysłowych i handlowych obejmuje:

  • odkurzanie podłóg, sufitów, ścian i mebli;
  • mycie i polerowanie posadzek;
  • sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych;
  • mycie okien i powierzchni szklanych;
  • oczyszczanie oświetlenia;
  • usuwanie plam i zacieków;
  • stripowanie i polerowanie posadzek;

Wykonując usługę mycia obiektów handlowych i przemysłowych nasza firma sprzątająca dostosuje zakres wykonywanych czynności do indywidualnych potrzeb Klienta. Nasi pracownicy dostępni są przez całą dobę, dzięki czemu będą mogli Państwo wybrać dowolne godziny sprzątania. Zalecamy, aby sprzątanie obiektów przemysłowych i handlowych odbywało się w godzinach, w których hala pozostaje pusta. Wówczas usługa zostaje wykonana szybko i skutecznie. bez narażenia osób trzecich na ewentualne niebezpieczeństwo związane z wykorzystanie sprzętu myjącego i śliską posadzką.

Wszystkie zlecone nam zadania wykonujemy niezwykle precyzyjnie i dbamy i jak najlepsze efekty. Gwarantujemy pełną satysfakcję z realizowanych przez nas zleceń.

Oto nasz cennik – Poznaj ceny sprzątania obiektów przemysłowych i handlowych.