Mycie okien
MYCIE OKIEN
21 grudnia, 2015

SPRZĄTANIE KLATEK SCHODOWYCH

Sprzątanie klatek schodowych biur i lokali usługowych profesjonalny serwis sprzątający konserwacja powierzchni płaskich Toruń

Sprzątanie klatek schodowych biur i lokali usługowych profesjonalny serwis sprzątający konserwacja powierzchni płaskich Toruń

Oczekujesz znakomitych rezultatów? Masz dość zanieczyszczonych i brzydko pachnących klatek schodowych? Chcesz odświeżyć wspólne powierzchnie mieszkaniowe? Nie musisz już dłużej szukać profesjonalnych firm sprzątających. My zagwarantujemy Ci czystość nawet w najbardziej zanieczyszczonych pomieszczeniach. Sprzątanie klatek schodowych to nie tylko mycie podłogi. To także dbałość o ładny wygląd schodów, balustrad, skrzynek pocztowych, okien i drzwi.

Nasza wyszkolona kadra, przy użyciu renomowanych i nieszkodzących środowisku preparatów, błyskawicznie usunie zabrudzenia z wspólnych powierzchni mieszkaniowych, pozostawiając efekt czystości na długo. Sprzątanie klatek schodowych obejmuje:

  • zamiatanie lub odkurzanie powierzchni zmywalnych,
  • ręczne mycie klatek schodowych oraz ciągów komunikacyjnych, przy użyciu profesjonalnego sprzętu myjącego
  • mycie na mokro poręczy, balustrad, skrzynek na listy,
  • mycie drzwi wejściowych oraz okien
  • zamiatanie oraz mycie wind
  • usuwanie zabrudzeń z zsypów na śmieci
  • sprzątanie wspólnych piwnic i schowków

Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców domów wielorodzinnych, właścicieli spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także zarządców nieruchomości. Sprzątamy także na indywidualne wezwanie lokatorów. Nasze usługi świadczymy 7 dni w tygodniu i zawsze jesteśmy gotowi podjąć się prac sprzątających. Z nami Twoja klatka schodowa zalśni czystością! Skontaktuj się z nami i umów się na pierwszą wizytę.

Oto nasz cennik – Poznaj ceny sprzątania klatek schodowych.